Router MikroTik Chateau 5G (D53G-5HacD2HnD-TC&RG502Q-EA)
Wideo 6Zdjęcia 3 |
Wielofunkcyjny, dwuzakresowy router bezprzewodowy Wi-Fi 5 z szybkim modemem 3G/4G(LTE)/5G obsługującym LTE Cat.20 i pełnowymiarowym portem USB. Producent jest pozycjonowany jako produkt wyższej kategorii cenowej 2021 roku. Przeznaczony do wdrażania wydajnej sieci bezprzewodowej w wiejskim domku, daczy, odległym biurze lub innych obiektach, w których nie ma możliwości połączenia kablowego.
Bezprzewodowy router MikroTik Chateau 5G jest wyposażony w pięć portów Gigabit Ethernet LAN, z których każdy można przełączyć w tryb WAN. Za ich pomocą możesz zorganizować małą sieć lokalną do podłączenia komputera PC, SmartTV, konsoli do gier, NAS itp. Zaawansowany modem 3G/4G(LTE)/5G może pracować w sieciach dowolnego operatora krajowego (lifecell, Vodafone Ukraine, Kyivstar) i obsługuje specyfikację LTE Cat.20, która zakłada teoretyczną prędkość połączenia do 2000/ 315 Mb/s. Aby korzystać z routera w obszarach o słabym zasięgu, dostępne są dwie zewnętrzne anteny LTE ze złączem SMA. Moduł Wi-Fi z 4 wbudowanymi antenami działa w dwóch pasmach (2,4 i 5 GHz), a jego wydajność jest wystarczająca do oglądania wysokiej jakości strumieniowego przesyłania wideo, surfowania, aktywnego grania, klientów udostępniania plików i usług w chmurze.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MikroTik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MikroTik.
Kup MikroTik Chateau 5G
Wszystkie ceny 8 →MikroTik D53G-5HacD2HnD-TC&RG502Q-EA Dwuzakresowy router bezprzewodowy Gig | 2 030 zł |
MikroTik Chateau 5G home AP with ultra-fast LTE/5G support - 5G Wi-Fi 5 | 2 073 zł |
MikroTik Chateau 5G with R16 modem and D53G-5HacD2HnD-TC&RG520F-EU | 2 093 zł |
MikroTik Chateau 5G (RBD53G-5HacD2HnD-TC&RG502Q-EA) | 2 027 zł |
WRL ROUTER CHATEAU 5G R16/D53G5HACD2HNDTCRG520F MIKROTIK | 2 006 zł |