Роутер MikroTik L009UiGS-2HaxD-IN
Відео 3Фото 5 |
MikroTik L009UiGS-2HaxD-IN
WAN:Ethernet, SFP (оптика), 4G LTE через USB, 3G через USB
Підключення:LAN 9 портів, 1 Гбіт/с, 2.5 Гбіт/с, є WAN/LAN
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:574 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 23 dBm, 2 антен(и), знімні
Операційна система RouterOS v7, L5.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики L009UiGS-2HaxD-IN
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MikroTik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MikroTik.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MikroTik L009UiGS-2HaxD-IN
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mikrotik L009UiGS-2HaxD-IN routeur sans fil Gigabit Ethernet Monobande 24 | 481 zł |
MikroTik L009UiGS-2HaxD-IN - Router | 618 zł |
Mikrotik Router 802.11a xWi-Fi6L009UiGS-2HaxD-IN KMMKKRXWA00008A | 535 zł |
Router MIKROTIK L009UIGS-2HAXD-IN | 481 zł |
Mikrotik Router 802.11a xWi-Fi6L009UiGS-2HaxD-IN 123803 | 535 zł |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →