Router MikroTik L009UiGS-2HaxD-IN
Wideo 3Zdjęcia 5 |
MikroTik L009UiGS-2HaxD-IN
WAN:Ethernet, SFP (światłowód), 4G LTE przez USB, 3G przez USB
Podłączenie:LAN 9 portów, 1 Gb/s, 2,5 Gb/s, tak WAN/LAN
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 GHz:574 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 23 dBm, 2 antena(y), zdejmowane
System operacyjny RouterOS v7, L5.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne L009UiGS-2HaxD-IN
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MikroTik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MikroTik.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MikroTik L009UiGS-2HaxD-IN
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mikrotik L009UiGS-2HaxD-IN routeur sans fil Gigabit Ethernet Monobande 24 | 481 zł |
Mikrotik Router 802.11a xWi-Fi6L009UiGS-2HaxD-IN KMMKKRXWA00008A | 535 zł |
Router MIKROTIK L009UIGS-2HAXD-IN | 481 zł |
Mikrotik Router 802.11a xWi-Fi6L009UiGS-2HaxD-IN 123803 | 535 zł |
Router MIKROTIK L009UIGS-2HAXD-IN | 481 zł |
pokaż 15 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →