Роутер MikroTik wAP ac v2
Фото 7 |
Оновлена модель дводіапазонної точки доступу класу АС1600 для зовнішнього монтажу. Може працювати у великих безшовних MESH-мережах, які створюються за допомогою технології MikroTik CAPsMAN. Підтримує стандарт Wi-Fi 5, може харчуватися за технологією PoE. На відміну від попередниці, ця модель отримала 2-а порту Gigabit Ethernet і покращену продуктивність (більше оперативної пам'яті та потужніший 4-ядерний процесор).
Має вологозахищений корпус, тому чудово підходить для роздачі бездротового інтернету на відкритих майданчиках. Її можна закріпити на фасаді завдання, на трубі або щоглі (для фіксації на трубі використовується металевий хомут із комплекту постачання). Призначена для розгортання Wi-Fi-мережі на літньому майданчику кафе або ресторану, у дворі приватного будинку або у невеликому парку.
Оптимізована конструкція корпусу дозволяє експлуатувати точку доступу MikroTik wAP ac v2 за температури від -40 до +70 °C. Вона також підходить для встановлення всередині приміщення на стіну чи стелю. На звороті корпусу передбачено отвір для прихованого введення кабелю. Завдяки застосуванню операційної системи RouterOS з ліцензією 4-го рівня, користувачеві є безліч тонких налаштувань, затребуваних просунутими IT-фахівцями.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MikroTik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MikroTik.
Купити MikroTik wAP ac v2
Усі ціни 7 →MikroTik Punkt dostępowy wAP ac RBwAPG-5HacD2HnD | 344 zł |
Mikrotik wAP ac 867 Mbit/s Biały Obsługa PoE RBWAPG-5HACD2HND | 368 zł |
Jobgar Rbwapg-5hacd2hn Bezprzewodowy punkt dostępowy mikrotik WAP AC Biały | 344 zł |
MikroTik wAP ac NEW RBWAPG-5HACD2HND | 421 zł |
Mikrotik - wAP AC v2 - RBwAPG-5HacD2HnD RBwAPG-5HacD2HnD | 481 zł |
Mikrotik RouterBOARD RBwAPG-5HacD2HnD, white | 393 zł |