Router MikroTik wAP ac v2
Zdjęcia 7 |
Zaktualizowana wersja dwupasmowego punktu dostępowego klasy AC1600 do instalacji na zewnątrz. Może pracować w dużych, płynnych sieciach MESH tworzonych przy użyciu technologii MikroTik CAPsMAN. Obsługuje standard Wi-Fi 5, może być zasilany przez technologię PoE. W przeciwieństwie do swojego poprzednika, model ten otrzymał 2 porty Gigabit Ethernet i lepszą wydajność (więcej pamięci RAM i mocniejszy 4-rdzeniowy procesor).
Posiada wodoodporną obudowę, dzięki czemu świetnie nadaje się do rozprowadzania bezprzewodowego Internetu na otwartych przestrzeniach. Można go zamontować na elewacji pracy, na rurze lub maszcie (aby zamocować go na rurze, użyj dołączonego metalowego zacisku). Zaprojektowany do wdrożenia sieci Wi-Fi w letniej części kawiarni lub restauracji, na podwórku prywatnego domu lub w małym parku.
Zoptymalizowana konstrukcja obudowy umożliwia działanie punktu dostępowego MikroTik wAP ac v2 w temperaturach od -40 do +70 °C. Nadaje się również do montażu na ścianie lub suficie w pomieszczeniach. Na odwrocie obudowy znajduje się otwór do ukrytego wprowadzenia kabli. Dzięki zastosowaniu systemu operacyjnego RouterOS z licencją 4 poziomu, użytkownik ma dostęp do wielu ustawień dostrajających, których potrzebują zaawansowani informatycy.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MikroTik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MikroTik.
Kup MikroTik wAP ac v2
Wszystkie ceny 10 →MikroTik Punkt dostępowy wAP ac RBwAPG-5HacD2HnD | 340 zł |
MikroTik RBwAPG-5HacD2HnD wAP AC - White | 370 zł |
Mikrotik wAP ac 867 Mbit/s Biały Obsługa PoE RBWAPG-5HACD2HND | 367 zł |
MikroTik wAP AC (RBwAPG-5HacD2HnD) | 340 zł |
Mikrotik wAP ac 867 Mbit/s Biały Obsługa PoE RBWAPG-5HACD2HND | 367 zł |