Router MikroTik hAP Lite Tower (RB941-2nD-TC)
Wideo 8Zdjęcia 5 |
Konsumencki router bezprzewodowy oparty na unikalnym systemie operacyjnym RouterOS opracowanym przez łotewską firmę MikroTik. Główną różnicą tego modelu jest możliwość głębokiej konfiguracji wszystkich parametrów routingu, dyspozytowania i filtrowania ruchu, co jest realizowane dzięki RouterOS. Dlatego to urządzenie jest polecane do sprawnej i przemyślanej budowy bezprzewodowych i przewodowych sieci domowych lub biurowych.
Jest mało prawdopodobne, aby zaawansowane możliwości oferowane przez RouterOS były pożądane przez zwykłych użytkowników, a właściwa konfiguracja tego routera wymaga pewnego poziomu umiejętności. Router MikroTik RB941-2nD-TC obsługuje standard 802.11b / g / n, a dzięki obecności dwóch wysokiej jakości wbudowanych anten jest w stanie zapewnić niezmiennie wysoką wydajność do 300 Mb/s i imponujący zasięg.
Dodatkowo wyposażony jest w trzy porty LAN w standardzie Fast Ethernet 10 / 100BASE-TX (prędkość do 100 Mbit/s), które całkiem dobrze nadają się do budowy małej podsieci kablowej. Obsługiwane połączenia WAN w trybie bridge, DHCP lub ze statycznym adresem IP, PPPoE, L2TP, PPTP, WISP działają poprawnie. Po prawidłowej konfiguracji model ten jest w stanie bez problemu obsługiwać przyzwoite obciążenia sieciowe, w tym strumieniowanie telewizji IP.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MikroTik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MikroTik.
Kup MikroTik hAP Lite Tower
Wszystkie ceny 16 →Mikrotik RB941-2ND-TC Bezprzewodowy punkt dostępowy do sieci LAN 300 Mbit/ | 103 zł |
Punkt dostępu MIKROTIK RB941-2nD-TC | 103 zł |
Access Point MikroTik hAP lite (RB941-2nD-TC) | 102 zł |
Punkt dostępu MIKROTIK RB941-2nD-TC | 119 zł |