Router MikroTik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)
Wideo 14Zdjęcia 9 |
Najnowocześniejszy dwupasmowy router bezprzewodowy wysokiej jakości z zaawansowanymi możliwościami dostosowywania. To urządzenie należy do wyższej półki cenowej, ale jednocześnie nie może pochwalić się oryginalnym wyglądem czy niecodziennym designem. Jest to wysoce funkcjonalny router do budowy szybkiej sieci bezprzewodowej (802.11a / n / ac + 802.11b / g / n) i / lub sieci kablowej w średniej wielkości domu, mieszkaniu lub biurze.
Cechą charakterystyczną jest autorski system operacyjny Router OS, który otwiera możliwości precyzyjnego dostrojenia różnych parametrów pracy urządzenia oraz obecność złącza SFP do podłączenia modułu optycznego. Wysoką moc i znaczny obszar zasięgu routera MikroTik hAP ac uzyskuje się tylko dzięki zastosowaniu wbudowanych anten dookólnych, nie przewiduje się zastosowania anten zewnętrznych.
Szybkość przesyłania danych „bezprzewodowo” w paśmie 2,4 GHz sięga 300 Mb/s, natomiast przy pracy na częstotliwości 5 GHz - 867 Mb/s. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w porty Gigabit Ethernet (1 WAN i 5 LAN 1000BASE-TX do 1000 Mb/s), z których ten ostatni wyposażony jest w technologię power-over-ethernet i może zasilać inne urządzenia np. zewnętrzny punkt dostępu. Ponadto istnieje standard USB 2.0 z obsługą połączeń modemowych 3G / 4G. Drukarki (funkcja serwera druku) lub urządzenia pamięci masowej (serwer plików, DLNA) można podłączyć za pomocą tego samego złącza.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MikroTik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MikroTik.
Kup MikroTik hAP ac
Wszystkie ceny 21 →Router Board HAP AC RB962UIGS-5HACT2HNT | 543 zł |
Punkt dostępowy MIKROTIK RB962UiGS-5HacT2HnT | 491 zł |
Mikrotik hAP ac 500 Mbit/s Biały Obsługa PoE RB962UIGS-5HACT2HNT | 528 zł |
Punkt dostępowy MIKROTIK RB962UiGS-5HacT2HnT | 491 zł |