Router MikroTik Audience LTE6 Kit (RBD25GR-5HPacQD2HPnD&R11e-LTE6)
Zdjęcia 5 |
Wydajny i stylowy trójzakresowy domowy punkt dostępu z obsługą bezproblemowej technologii MESH oraz dołączonego modemu LTE Cat.6, który eliminuje potrzebę połączenia Ethernet WAN. Różni się nie tylko funkcjonalnością, ale również eleganckim wyglądem zewnętrznym, który z łatwością wpasuje się w każde nowoczesne wnętrze. Jeśli potrzebujesz zasięgu Wi-Fi w dwu/trzypiętrowym domu, podłącz wymaganą liczbę punktów dostępowych MikroTik Audience LTE6 Kit i za naciśnięciem jednego przycisku są one synchronizowane, tworząc jedną sieć Wi-Fi, która obejmie całą Pokój.
Do wstępnej konfiguracji możesz użyć aplikacji MikroTik na iOS lub Androida. Nawet w dużym domu taki system zapewni wysokiej jakości sygnał bezprzewodowy, który pokryje każdy zakątek pomieszczenia. Może pracować jednocześnie w trzech zakresach częstotliwości: 2,4 GHz, 5,18-5,3 GHz oraz 5,5-5,85 GHz. Pierwsze dwa pasma służą do komunikacji z urządzeniami klienckimi, a trzecie do komunikacji z innymi urządzeniami Audience w sieci MESH. Zatem obecność trzech pasm pomaga skutecznie rozwiązywać problemy związane z zakłóceniami i przeciążeniem sieci. Zasilany jest z dostarczonego zasilacza lub poprzez kabel sieciowy za pomocą Gigabitowego wtryskiwacza PoE.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MikroTik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MikroTik.
Kup MikroTik Audience LTE6 Kit
Wszystkie ceny 8 →Router 4G MIKROTIK Audience Tri Band Mesh RBD25GR-5HPacQD2HPnD&R11e-LTE6 | 1 159 zł |
Mikrotik Audience LTE6 kit 1733 Mbit/s RBD25GR-5HPACQD2HPND&R11E-LTE6 | 796 zł |
Router LTE RBD25GR-5HPacQD2HPnD&R11e-LTE6 | 1 027 zł |
Router MIKROTIK Audience LTE6 Kit | Bezpłatny transport | 1 168 zł |
Mikrotik Audience LTE6 kit 1733 Mbit/s RBD25GR-5HPACQD2HPND&R11E-LTE6 | 796 zł |