Punkt dostępu MikroTik cAP ax (cAPGi-5HaxD2HaxD)
Wideo 9Zdjęcia 3 |
MikroTik cAP ax
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 2 porty, 1 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 GHz:574 Mb/s
5 GHz:1200 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 24 dBm, niewymienne
Pracuje pod kontrolą RouterOS v7, L4.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne cAP ax
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MikroTik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MikroTik.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MikroTik cAP ax
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MikroTik Cap ax cAPGi-5HaxD2HaxD | 492 zł |
MikroTik cAP ax - radio access point - Wi-Fi 6 | 543 zł |
MikroTik Router MikroTik cAP ax CAPGI-5HAXD2HAXD | 563 zł |
Router MikroTik cAP ax CAPGI-5HAXD2HAXD | 582 zł |
Mikrotik cAP ax 1774 Mbit/s Biały Obsługa PoE CAPGI-5HAXD2HAXD | 538 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →