Urządzenie sieciowe MikroTik CubeSA 60Pro ac (CubeG-5ac60ay-SA)
Wideo 1Zdjęcia 2 |
MikroTik CubeSA 60Pro ac
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 1 port, 1 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), WiGig (AD)
5 GHz:433 Mb/s
Anteny i sygnał:22 dBm, 1 antena(y), niewymienne
Obsługuje standard 802.11ay. System operacyjny RouterOS, licencja 4.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne CubeSA 60Pro ac
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MikroTik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MikroTik.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MikroTik CubeSA 60Pro ac
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MikroTik CubeSA 60Pro ac - wireless router - 802.11a/b/g/n/ac 802.11ad (Wi | 944 zł |
Mikrotik CubeSA 60Pro ac antena Antena sektorowa 11,5 CUBEG-5AC60AY-SA | 866 zł |
CPE MikroTik CubeG-5ac60ay-SA Cube 60Pro ac 60GHz | 975 zł |
MikroTik CubeSA 60Pro ac (CubeG-5ac60ay-SA) | 762 zł |
MikroTik CubeG-5ac60ay-SA | CPE | Cube 60Pro ac, 60GHz, 1x RJ45 1000Mb/s, | 794 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →