Karta sieciowa MikroTik R11e-5HnD
Zdjęcia 4 |
MikroTik R11e-5HnD
Podłączenie:PCI-E
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N)
Anteny i sygnał:27 dBm, 2 antena(y), niewymienne
Karta posiada dwa złącza MMCX.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne R11e-5HnD
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MikroTik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MikroTik.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MikroTik R11e-5HnD
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mikrotik R11E-5HND Wewnętrzny RF Wireless R11E-5HND | 156 zł |
MikroTik RouterBoard R11e-5HnD | 137 zł |
Mikrotik R11E-5HND Wewnętrzny RF Wireless R11E-5HND | 156 zł |
MikroTik R11e-5HnD | 136 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →