Punkt dostępu MikroTik NetMetal 5 (RB922UAGS-5HPacD-NM)
Zdjęcia 4 |
MikroTik NetMetal 5
WAN:Ethernet, SFP (światłowód)
Podłączenie:LAN 1 port, 1 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
5 GHz:867 Mb/s
Anteny i sygnał:31 dBm, 2 antena(y), niewymienne
Punkt dostępu ma 2 wejścia żeńskie RP-SMA dla anten zewnętrznych.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne NetMetal 5
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MikroTik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MikroTik.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MikroTik NetMetal 5
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mikrotik - NetMetal 5 - RB922UAGS-5HPacD-NM RB922UAGS-5HPacD-NM | 634 zł |
Punkt dostępowy MIKROTIK NetMetal 5 | 610 zł |
MIKROTIK MikroTik NetMetal 5 | Urządzenie klienckie | RB922UAGS-5HPacD-NM, | 726 zł |
Mikrotik NetMetal 5 Obsługa PoE RB922UAGS-5HPacD-NM | 611 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →