Antena do routera MikroTik 868 Omni antenna
Zdjęcia 3 |
MikroTik 868 Omni antenna |
|
Antena do urządzeń LoRa.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MikroTik 868 Omni antenna
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MikroTik 868 Omni antenna - antenna | 236 zł |
Antena MikroTik ANTENNA KIT LORA OMNI/868 OMNI ANTENNA MIKROTIK | 196 zł |
Mikrotik LoRa Omni Antenna Kit 6.5dBi 824-960MHz with 868OMNIANTENNA | 207 zł |
MikroTik LoRa Omni Antenna Kit 6.5 dBi 824-960 MHz with SMA Female connect | 219 zł |
MikroTik LoRa antenna kit (868Omniantenna) omni 6,5dBi + sma 1m + uchwyt | 192 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →