Router MikroTik hAP ac lite (RB952Ui-5ac2nD)
Wideo 10Zdjęcia 15 |
Wysokiej jakości router domowy zdolny do jednoczesnej pracy w dwóch zakresach częstotliwości Wi-Fi i obsługujący najbardziej zaawansowany technicznie standard bezprzewodowej transmisji danych - 802.11ac. Urządzenie jest pozycjonowane jako model budżetowy z odpowiednimi możliwościami. Zaawansowane ustawienia sieciowe i routingu są dostarczane z RouterOS w wersji 6. Ten system operacyjny jest zastrzeżonym rozwiązaniem MikroTik opartym na Debianie Linux.
Bogactwo ustawień i możliwości jakie daje ten system jest w stanie zadowolić najbardziej wymagających użytkowników. Router MikroTik hAP ac lite współpracuje z dowolnymi urządzeniami Wi-Fi w standardzie 802.11b / g / n / ac, a praca w paśmie 5 GHz pozwala na osiągnięcie wysokiej stabilności i szybkości przesyłania danych w warunkach silnego szumu powietrza w Zakres częstotliwości 2,4 GHz. Jako port WAN można użyć modemu Fast Ethernet 10 / 100BASE-TX lub 3G / 4G. Cztery porty LAN Fast Ethernet-TX pozwalają na zorganizowanie szybkiej sieci LAN z obsługą DHCP, PPPoE, L2TP, PPTP, a także z funkcjami zapory. Optymalna konfiguracja routera wymaga również pewnych kwalifikacji użytkownika.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MikroTik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MikroTik.
Kup MikroTik hAP ac lite
Wszystkie ceny 27 →MikroTik HAP AC Lite 500 Mbit/s Białe Połączenie Ethernet obsługa zasilani | 270 zł |
MikroTik RouterBOARD hAP ac lite RB952UI-5AC2ND | 283 zł |
Mikrotik Punkt dostępowy 2.4/5 GHz 5FE RB952Ui-5ac2nD KMMKKAP0000014A | 240 zł |
MikroTik RB952Ui-5ac2nD NET-WRRD-MTK-024 | 289 zł |
Punkt dostępu MIKROTIK Hap AC Lite | 219 zł |