Router MikroTik BaseBox 2 (RB912UAG-2HPnD-OUT)
Zdjęcia 3 |
MikroTik BaseBox 2
WAN:Ethernet, 4G LTE przez USB, 3G przez USB
Podłączenie:LAN 1 port, 1 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N)
Anteny i sygnał:26 dBm, 2 antena(y), niewymienne
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne BaseBox 2
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MikroTik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MikroTik.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MikroTik BaseBox 2
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mikrotik BaseBox 2 RB912UAG-2HPnD-OUT 24GHz zintegrowany AP/Backbone/CPE G | 405 zł |
MikroTik RouterBOARD BaseBox 2 RB912UAG-2HPND-OUT | 322 zł |
Punkt dostępowy MIKROTIK BaseBox 2 | 394 zł |
MIKROTIK MikroTik BaseBox 2 | Urządzenie klienckie | RB912UAG-2HPnD-OUT, 2 | 427 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →