Router MikroTik hAP ax3 (C53UiG+5HPaxD2HPaxD)
Wideo 5Zdjęcia 3 |
MikroTik hAP ax3
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 5 portów, 1 Gb/s, 2,5 Gb/s, tak WAN/LAN
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 GHz:574 Mb/s
5 GHz:1200 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 29 dBm, 2 antena(y), zdejmowane
Pobór mocy wzrasta do 38 W, gdy podłączone są dodatkowe urządzenia i włączone jest wyjście PoE.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne hAP ax3
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MikroTik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MikroTik.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MikroTik hAP ax3
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mikrotik hAP ax Router WiFi6 4xGbE 1x25GbE Dual C53UiG+5HPaxD2HPaxD | 579 zł |
MikroTik hAP ax³ AX Home Access Point 2.5 Gigabit Ethernet PoE WPA3 - Wire | 562 zł |
Mikrotik Punkt dostępu Router hAP ax3 C53UiG+5HPaxD2HPaxD KMMKKRXWA00006A | 594 zł |
Router Mikrotik Dual-band C53UIG+5HPAXD2HPAXD | 596 zł |
Mikrotik hAP ax³ router bezprzewodowy Gigabit C53UIG+5HPAXD2HPAXD | 587 zł |
pokaż 15 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →