Punkt dostępu MikroTik cAP lite (RBCAPL-2ND)
Wideo 3Zdjęcia 3 |
Miniaturowy bezprzewodowy jednopasmowy punkt dostępu z obsługą Wi-Fi 4. Dzięki dwóm różnym obudowom zawartym w zestawie, model ten można łatwo zamontować nie tylko na suficie (jak cAP MikroTik), ale także na ścianie. Posiada prosty stylowy design, który z łatwością wpasuje się we wnętrze biura, małego sklepu, kawiarni, hotelu i innych lokali. Wyposażony w dwie anteny wewnętrzne z trybem pracy 2x2 MIMO i zyskiem 1,5 dBi.
Podstawą sprzętową jest wydajny procesor sieciowy QCA9533 (650 MHz), współpracujący z 64 MB pamięci RAM i 16 MB pamięci Flash. Według producenta taka konfiguracja może zapewnić transfer danych z szybkością do 300 Mb/s. Prawdziwa wydajność (~120-130 Mb/s) wystarcza do wygodnego surfowania, pracy z aplikacjami internetowymi i transmisjami IPTV w wysokiej rozdzielczości, wygodnego grania i pobierania dużych plików.
Połączenie przychodzące punktu dostępowego MikroTik cAP lite realizowane jest przez port RJ-45 10/100 Fast Ethernet, możliwa jest również praca w trybie WISP. Urządzenie może pełnić funkcję wzmacniacza (repeatera) oraz mostka bezprzewodowego. Zasilanie jest dostarczane przez port sieci kablowej przy użyciu technologii Power-over-Ethernet (w zestawie zasilacz i iniektor PoE). Użytkownik ma dostęp do plików do wydrukowania korpusu urządzeń na drukarce 3D, co pozwala na pełne wkomponowanie urządzenia w niepowtarzalny wystrój pomieszczenia.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MikroTik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MikroTik.
Kup MikroTik cAP lite
Wszystkie ceny 8 →Mikrotik cAP lite - Punkt dostępowy 54 Mbit/s IEEE 80211bIEEE 80211gIEEE 8 | 186 zł |
MikroTik RBcAPL-2nD cAP lite | 165 zł |
Mikrotik cAP lite 54 Mbit/s Biały Obsługa PoE RBCAPL-2ND | 118 zł |
MIKROTIK ROUTERBOARD cAP LITE (RBcAPL-2nD) | 130 zł |
Mikrotik Rbcapl-2nd Cap Lite 1xgb 2.4ghz L4 Wireless Access Point Posrebrz | 128 zł |