Роутер MikroTik KNOT (RB924i-2nD-BT5&BG77)
Відео 2Фото 5 |
MikroTik KNOT
WAN:Ethernet, SIM-карта
Підключення:LAN 2 порти, 100 Мбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N)
2.4 ГГц:300 Мбіт/с
Антени і сигнал:22 dBm, 2 антен(и), незнімні
Додатково підключається 1 антена для Bluetooth і 1 для GPS. Пристрій може бути шлюзом для датчиків розумного будинку.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики KNOT
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MikroTik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MikroTik.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MikroTik KNOT
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mikrotik IoT Gateway WiFi 24Ghz BT50 2X100 MBE RB924I-2ND-BT5&BG77 | 396 zł |
MikroTik KNOT IoT Gateway | 430 zł |
Mikrotik RB924I-2ND-BT5&BG77 gateway/kontroler 10 RB924I-2ND-BT5&BG77 | 438 zł |
Router MikroTik RB924i-2nD-BT5&BG77 | 442 zł |
Bramka IoT MikroTik KNOT RB924i-2nD-BT5&BG77 | 417 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →