Router MikroTik KNOT LoRa8 kit (RB924iR-2nD-BT5&BG77&R11e-LR8)
Zdjęcia 3 |
MikroTik KNOT LoRa8 kit
WAN:Ethernet, karta SIM
Podłączenie:LAN 2 porty, 100 Mb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N)
2.4 GHz:300 Mb/s
Anteny i sygnał:22 dBm, 2 antena(y), niewymienne
Obsługa LoRa. 1x mini PCI-E. 1xRS485. Anteny zewnętrzne: 1x NB/CAT-M, 1x GNSS, 1x SMA dla LoRA. Wbudowany GPS.
Zestaw urządzeń do wykorzystania technologii LoRa. Różnice między modelami LoRa8 i LoRa9 w preinstalowanych modułach.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne KNOT LoRa8 kit
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MikroTik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MikroTik.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MikroTik KNOT LoRa8 kit
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Punkt dostępowy MikroTik Knot LR8 Kit biały RB924iR-2nD-BT5&BG77&R11e-LR8 | 818 zł |
MikroTik KNOT LR8 kit | 864 zł |
Mikrotik KNOT LR8 Kit gateway/kontroler RB924IR-2ND-BT5&BG77&R11E-LR8 | 816 zł |
Router Mikrotik RB924IR-2ND-BT5&BG77&R11E-LR8 | 950 zł |
MikroTik KNOT LR8 kit (RB924iR-2nD-BT5&BG77&R11e-LR8) | 748 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →