Router MikroTik LtAP (RBLtAP-2HnD)
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Bezprzewodowy punkt dostępowy z obsługą GNSS (GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo), zaprojektowany przez specjalistę do użytku na pokładzie poruszających się pojazdów. Model posiada trzy sloty do instalacji kart miniSIM SIM, pozwalające przełączać się pomiędzy operatorami komórkowymi. Modem LTE do punktu dostępowego należy zakupić osobno. Również w osobnym zamówieniu urządzenie może być wyposażone w interfejs bezprzewodowy 5 GHz w celu uzyskania dwuzakresowej dystrybucji Internetu.
MikroTik RBLtAP-2HnD został wyposażony we wbudowaną kartę Wi-Fi 2,4 GHz 802.11b/g/n. Półka interfejsu modelu zawiera port USB, jedno standardowe złącze LAN Gigabit Ethernet oraz port szeregowy RS232. Platforma sprzętowa urządzenia oparta jest na dwurdzeniowym procesorze MediaTek MT7621 o taktowaniu 880 MHz i 128 MB pamięci RAM do dużych obciążeń. Punkt dostępowy może być zasilany z portu Gigabit Ethernet PoE, wtyczki DC oraz gniazda zapalniczki samochodowej 12V.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MikroTik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MikroTik.
Kup MikroTik LtAP
Wszystkie ceny 16 →Mikrotik - LtAP - RBLtAP-2HnD RBLTAP-2HND | 609 zł |
MikroTik RBLtAP-2HnD / LtAP heavy-duty 2.4GHz access point with two miniPC | 842 zł |
Router MIKROTIK RBLTAP-2HND | 789 zł |
MIKROTIK MikroTik LtAP | Urządzenie klienckie | RBLtAP-2HnD, 2,4GHz, 1x RJ | 728 zł |