Urządzenie sieciowe MikroTik LDF 5 ac
Zdjęcia 4 |
MikroTik LDF 5 ac
Podłączenie:LAN 1 port, 1 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
5 GHz:867 Mb/s
Anteny i sygnał:25 dBm, 1 antena(y), niewymienne
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne LDF 5 ac
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MikroTik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MikroTik.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MikroTik LDF 5 ac
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Urządzenie klienckie MIKROTIK LDF 5 ac | 243 zł |
Mikrotik LDF 5 ac Biały Obsługa PoE RBLDFG-5ACD | 295 zł |
Urządzenie klienckie MIKROTIK LDF 5 ac RBLDFG-5ACD | 243 zł |
MikroTik LDF 5 ac (RBLDFG-5acD) | 258 zł |
Mikrotik LDF 5 ac Biały Obsługa PoE RBLDFG-5ACD | 296 zł |
MikroTik RBLDFG-5ACD | 263 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →