Urządzenie sieciowe MikroTik SXTsq Lite5 (RBSXTsq5nD)
Wideo 10Zdjęcia 8 |
MikroTik SXTsq Lite5
Podłączenie:LAN 1 port, 100 Mb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N)
Anteny i sygnał:20 dBm, 1 antena(y), niewymienne
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne SXTsq Lite5
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MikroTik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MikroTik.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MikroTik SXTsq Lite5
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Punkt dostępu MIKROTIK SXTsq Lite5 | 181 zł |
MIKROTIK MikroTik SXTsq Lite5 | Urządzenie klienckie | RBSXTsq5nD, 5GHz, 1 | 249 zł |
MikroTik RBSXTSQ5ND SXTsq Lite5 Urządzenie klienckie RBSXT | 219 zł |
Mikrotik SXTsq Lite5 Biały Obsługa PoE RBSXTSQ5ND | 186 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →