Router MikroTik hAP ax lite LTE6 (L41G-2axD&FG621-EA)
Wideo 6Zdjęcia 3 |
MikroTik hAP ax lite LTE6
WAN:Ethernet, karta SIM
Podłączenie:LAN 3 porty, 1 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 GHz:574 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, niewymienne
System operacyjny RouterOS v7, L4.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne hAP ax lite LTE6
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MikroTik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MikroTik.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MikroTik hAP ax lite LTE6
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MikroTik hAP ax lite LTE6 L41G-2AXD&FG621-EA | 740 zł |
MikroTik hAP ax lite - wireless router - WWAN - Wi-Fi 6 - 3G 4G - desktop | 465 zł |
MikroTik hAP ax lite LTE6 kit with 800MHz CPU L41G-2axD&FG621-EA | 436 zł |
MikroTik hAP ax lite LTE6 kit with 800MHz CPU L41G-2axD&FG621-EA | 436 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →