Router MikroTik hAP ac3 (RBD53iG-5HacD2HnD)
Wideo 11Zdjęcia 14 |
Uniwersalny bezprzewodowy dwupasmowy router (router) klasy AC1200 z obsługą Wi-Fi 5 (802.11ac), pięcioma dwuwartościowymi portami Gigabit (GbE LAN) i portem USB 2.0 do podłączania zewnętrznych modemów lub dysków USB. Jest pozycjonowany jako produkt ze średniej półki cenowej, przeznaczony do gwarantowanej obsługi potrzeb małego jedno/dwu/trzypokojowego mieszkania lub małego biura wyposażonego w 1-4 stacjonarne komputery.
Dwuzakresowy router MikroTik hAP ac3 pozwala na stworzenie infrastruktury sieci bezprzewodowej i kablowej odpornej na przerwy w połączeniach przychodzących. Technologia równoważenia obciążenia pomiędzy dwoma dostawcami na dwóch portach WAN (Dual WAN), funkcja rezerwacji kanałów oraz możliwość szybkiego przełączenia się na połączenie modemowe z siecią operatora komórkowego zapewni wysoką odporność na awarie.
Dzięki czterordzeniowemu procesorowi Qualcomm IPQ-4019 i pełnej obsłudze trybu MU-MIMO 2x2 deklarowana wysoka teoretyczna szybkość przesyłania danych. W paśmie 2,4 GHz osiąga 300 Mb/s, przy 5 GHz - 867 Mb/s. Rzeczywista wydajność routera wystarcza do wszelkich zadań domowych i biurowych, w tym. oglądanie transmisji IPTV i strumieniowanie wideo w jakości UltraHD / 4K, praca z usługami internetowymi i chmurowymi, telefonią IP, wideokonferencjami i grami sieciowymi z niskimi opóźnieniami. Router pracuje pod kontrolą systemu RouterOS Level 4, który ma duże możliwości dostrajania indywidualnych ustawień.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MikroTik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MikroTik.
Kup MikroTik hAP ac3
Wszystkie ceny 26 →Mikrotik RBD53iG-5HacD2HnD Router Czarny 867Mb/s | 416 zł |
MikroTik hAP ac³ - Wireless router Wi-Fi 5 | 444 zł |
Mikrotik Router WiFi AC 1200 RBD53iG-5HacD2HnD KMMKKRXWA00000A | 459 zł |
Router MIKROTIK HAP AC3 | 416 zł |
Mikrotik Router WiFi AC 1200 RBD53iG-5HacD2HnD 74056 | 459 zł |