Router MikroTik hAP ax lite (L41G-2axD)
Wideo 11Zdjęcia 4 |
Kompaktowy router obsługujący Wi-Fi 6 w sieciach bezprzewodowych 2,4 GHz. Model jest zmontowany w obudowie o wymiarach 124x100x54 mm i może być instalowany w orientacji pionowej. Posiada cztery porty Gigabit Ethernet i wydajne anteny wewnętrzne o zysku 4,3 dBi i obsłudze MIMO 2x2. Router bezprzewodowy, pracując na wyżej wymienionej częstotliwości nośnej 2,4 GHz, może uzyskać przepustowość do 574 Mb/s.
MikroTik hAP ax lite sterowany jest przez system operacyjny RouterOS w wersji 7, który dostarcza narzędzia do elastycznej konfiguracji sieci bezprzewodowej. W szczególności budowa bezpiecznych tuneli VPN, firewalli, kontrola dostępu użytkowników itp. Urządzenie sprawdzi się jako mobilna opcja podróżowania zapewniając szybki dostęp do Internetu w czasie podróży (np. w hotelu), a model nie zawiedzie Cię w domu czy w biurze (pod warunkiem obsługi stosunkowo niewielkiej liczby gadżety klienta).
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MikroTik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MikroTik.
Kup MikroTik hAP ax lite
Wszystkie ceny 6 →home ax Access Point L41G-2axD hAP ax lite TC 24 GHz 4x Gigabit Tower - Ac | 211 zł |
MIKROTIK MikroTik hAP ax lite | Router Wi-Fi | L41G-2axD, Wi-Fi6 AX600, 4x | 274 zł |
Mikrotik hAP router bezprzewodowy Gigabit Ethernet Jedna L41G-2AXD | 239 zł |
Router Mikrotik L41G-2axD 4x RJ-45 10/100/1000 Mb/s 574 Mbps | 262 zł |
Router Mikrotik 2,4 GHz 574 Mbit/s L41G-2AXD | 241 zł |
Mikrotik L41g-2axd Wireless Access Point Przezroczysty | 256 zł |