Urządzenie sieciowe MikroTik Wireless Wire nRAY (nRAYG-60adpair)
Wideo 2Zdjęcia 9 |
MikroTik Wireless Wire nRAY
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 1 port, 1 Gb/s
Wi-Fi:WiGig (AD)
Anteny i sygnał:55 dBm, 1 antena(y), niewymienne
Ochrona obudowy zgodnie z normą IP54.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Wireless Wire nRAY
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MikroTik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MikroTik.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MikroTik Wireless Wire nRAY
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mikrotik Wire nRAY 2000 Mbit/s białe złącze Ethernet wspierające zasilanie | 1 138 zł |
MikroTik Wireless Wire nRAY | 1 408 zł |
Mikrotik Wire nRAY 2000 Mbit/s Biały Obsługa PoE NRAYG-60ADPAIR | 1 264 zł |
Antena MikroTik MIKROTIK Wire nRAY 60 GHz 2Gb/s point-to-point link up to | 1 150 zł |
MikroTik nRAYG-60adpair Radiolinia Wireless Wire nRAY, 60GHz, 2Gb/s, 1x RJ | 1 202 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →