Punkt dostępu MikroTik LtAP mini (RB912R-2nD-LTm)
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Wodoodporny punkt w standardzie Wi-Fi 4 z modułem nawigacyjnym do zastosowania w pojazdach lub systemach mobilnych. Przeznaczony do pracy w szerokim zakresie temperatur od -40 do +70 °C. Jest wyposażony w modem 3G/4G(LTE) i dwa gniazda do instalacji kart SIM różnych operatorów, co umożliwia szybką zmianę dostawcy (funkcja jest pożądana w samochodach ciężarowych wykonujących międzynarodowe przewozy ładunków).
Może służyć do organizowania dystrybucji Internetu przez Wi-Fi w autobusach, tramwajach, trolejbusach i pociągach. Wbudowany moduł nawigacyjny umożliwia podłączenie dodatkowej anteny i współpracuje ze wszystkimi światowymi systemami satelitarnymi (GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo), co pozwala szybko i dokładnie określić położenie poruszających się pojazdów. Zasilanie minipunktu dostępowego MikroTik LtAP może odbywać się na trzy sposoby: poprzez złącze microUSB o napięciu stałym 5V, poprzez standardowe złącze zasilania typu jack DC o napięciu stałym 8-30V, poprzez port LAN z wykorzystaniem technologii POE z stałe napięcie 12-57V. Wbudowany modem obsługuje wszystkie popularne standardy transmisji danych w sieciach komórkowych operatorów krajowych (2G/3G/4G/LTE Cat 4 do 150 Mbps Downlink, do 50 Mbps Uplink). Dostarczone są dwie zewnętrzne anteny LTE ze złączem uFL. Może pracować w trybie repeatera lub mostu.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MikroTik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MikroTik.
Kup MikroTik LtAP mini
Wszystkie ceny 10 →MikroTik LtAP mini RB912R-2ND-LTM | 446 zł |
MikroTik LtAP mini / RB912R-2ND-LTM Small weatherproof wireless access poi | 392 zł |
Punkt dostępu MIKROTIK LtAP mini RB912R-2ND-LTM | 399 zł |
MIKROTIK LTAP MINI LTE KIT RB912R-2ND-LTM&R11E-LTE | 485 zł |
Punkt dostępu MIKROTIK LtAP mini RB912R-2ND-LTM | 399 zł |