Urządzenie sieciowe MikroTik SXTsq 5 ac (RBSXTsqG-5acD)
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Wi-Fi 5 (802.11ac w paśmie 5GHz) kierunkowy bezprzewodowy punkt dostępu do użytku na zewnątrz, wydajne urządzenie nadawczo-odbiorcze i Power-Over-Ethernet (PoE In). Jest pozycjonowany jako produkt z podstawowej półki cenowej, który jest przeznaczony do tworzenia bezprzewodowych mostów punkt-punkt na odległość do 3,5 km. Efektywne działanie punktu dostępowego MikroTik SXTsq 5 ac zapewnia ulepszona antena kierunkowa z podwójną polaryzacją oraz wydajna platforma sprzętowa oparta na czterordzeniowym procesorze IPQ-4018.
Urządzenie działa pod systemem operacyjnym RouterOS z licencją trzeciego poziomu. Kupując licencję czwartego poziomu można pracować z kilkoma punktami klienta. Dla połączenia przychodzącego przewidziano port LAN o przepustowości do 1000 Mb/s. Producent twierdzi, że obsługuje technologię MIMO 2x2, która daje maksymalną teoretyczną prędkość połączeń bezprzewodowych do 867 Mb/s. Rzeczywista maksymalna prędkość przesyłu danych na odległość do 500 m to 400-540 Mb/s. Urządzenie jest chronione przed opadami atmosferycznymi i kondensacją, pracuje w temperaturach od -40 do +70 °C.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MikroTik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MikroTik.
Kup MikroTik SXTsq 5 ac
Wszystkie ceny 17 →Mikrotik RBSXTsqG-5acD 1000 Mbit/s białe połączenie Ethernet wspierające z | 245 zł |
MikroTik SXTsq 5 ac / RBSXTsqG-5acD 16dBi 5GHz dual chain integrated CPE/B | 328 zł |
Punkt dostępu MIKROTIK RBSXTsqG-5acD | 248 zł |
Punkt dostępu MIKROTIK RBSXTsqG-5acD | 247 zł |
MIKROTIK MikroTik SXTsq 5 ac | Urządzenie klienckie | RBSXTsqG-5acD, 5GHz, | 306 zł |