Punkt dostępu MikroTik OmniTIK 5 PoE ac (RBOmniTikPG-5HacD)
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Wydajny dwupasmowy punkt dostępu AC900 do użytku zewnętrznego. Pracuje tylko w paśmie 5 GHz, obsługuje standard Wi-Fi 5 (802.11a/n/ac), a także ma możliwość zasilania z wykorzystaniem technologii Power-Over-Ethernet (PoE). Ma stylowy wygląd zewnętrzny. Zoptymalizowana konstrukcja obudowy pozwala na pracę AP w zakresie temperatur od -40°C do +70°C. Zapewniona jest ochrona przed deszczem, śniegiem, mgłą i kondensacją.
Wewnątrz wodoszczelnej obudowy znajdują się dwie anteny dookólne 7,5 dBi, które pozwalają rozszerzyć obszar zasięgu i poprawić jakość odbioru sygnału. Idealny do roli podstawy stacji bazowej. Posiada potężny nadajnik (do 1300 mW), zapewniający duży zasięg. W przypadku połączenia przychodzącego zapewniony jest port GbE WAN o przepustowości do 1 Gb/s. Cztery dodatkowe porty LAN można wykorzystać do stworzenia sieci lokalnej.
Dodatkowo punkt dostępu MikroTik OmniTIK 5 PoE ac jest wyposażony w port USB 2.0, który można wykorzystać do podłączenia modemów USB 3G/4G/LTE. Dzięki autorskiemu systemowi operacyjnemu RouterOS z licencją 4 poziomu, użytkownik ma dostęp do wielu precyzyjnych ustawień, których potrzebują zaawansowani informatycy. Ten punkt dostępu można wykorzystać do wdrożenia szybkiej sieci Wi-Fi na letnim tarasie kawiarni / restauracji, na dziedzińcu dużego prywatnego domu lub w małym parku.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MikroTik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MikroTik.
Kup MikroTik OmniTIK 5 PoE ac
Wszystkie ceny 13 →Mikrotik OmniTIK 5 PoE ac 54Mbit/s Obsługa PoE - Punkt dostępowy 54 MBit/s | 582 zł |
Punkt dostępu MIKROTIK OmniTIK 5 PoE ac | 609 zł |
MIKROTIK MikroTik OmniTIK 5 PoE ac | Urządzenie klienckie | RBOmniTikPG-5H | 679 zł |
OmniTIK 5 PoE ac - 54 Mbit/s - 10,100,1000 Mbit/s - RBOMNITIKPG-5HACD RBOM | 619 zł |