Punkt dostępu MikroTik hAP lite (RB941-2nD)
Wideo 7Zdjęcia 8 |
Niezawodny i funkcjonalny router bezprzewodowy z obsługą Wi-Fi 802.11b / g / ni trzech portów LAN. Producent pozycjonuje jako produkt z podstawowej półki cenowej, nastawiony na użytkowanie w domu lub w małym biurze. Tradycyjną różnicą między routerami MikroTik od innych modeli o podobnym poziomie są zaawansowane opcje konfiguracji. Dzięki zastosowaniu autorskiego systemu operacyjnego RouterOS z licencją Level 4, użytkownik ma pełną kontrolę nad routingiem statycznym i dynamicznym, dostrajaniem QoS, DHCP, tunelowaniem i innymi funkcjami wymaganymi przez zaawansowanych użytkowników i informatyków.
Router MikroTik hAP lite wykorzystuje jako podstawę sprzętową jednordzeniowy procesor Atheros QCA9533 mips o taktowaniu 650 MHz. Dwie anteny zintegrowane w obudowie o wzmocnieniu 1,5 dBi mogą pracować w trybie 2x2 MIMO, co według producenta zapewnia prędkość transmisji danych do 300 Mb/s. Port WAN służy do łączenia się z siecią dostawcy z prędkością do 100 Mb/s. Ponadto router może pełnić funkcje firewalla, mostu, NAT, serwera DHCP. Obsługuje aktualne protokoły bezpieczeństwa i szyfrowanie ruchu bezprzewodowego kluczami 64/128/152-bitowymi. Ma kompaktowe wymiary i wysoką energooszczędność.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MikroTik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MikroTik.
Kup MikroTik hAP lite
Wszystkie ceny 17 →Mikrotik HAP Lite White RB941-2nD | 155 zł |
Router MIKROTIK RouterBOARD hAP Lite | 103 zł |
Wolnostojący MikroTik RB941-2 hAP lite classic RouterOS L4 32MB RAM, 4xLAN | 110 zł |
Router MIKROTIK RouterBOARD hAP Lite | 102 zł |
MIKROTIK MikroTik hAP lite | Router WiFi | RB941-2nD, 2,4GHz, 4x RJ45 100M | 119 zł |