System MESH TP-LINK Deco E4 (2-pack)
Wideo 1Zdjęcia 14 |
Domowy dwuzakresowy system mesh, który zawiera zestaw dwóch niezależnych elementów i jest przeznaczony do tworzenia sieci bezprzewodowej w standardzie Wi-Fi 5 (802.11ac) o zasięgu do 260 m2. W odróżnieniu od sieci bezprzewodowych, tworzonych w oparciu o połączenie routerów master i slave (pracujących w trybie repeatera), ten system mesh nie wymaga skomplikowanej konfiguracji, a wszystkie prace nad jego konfiguracją użytkownik może wykonać samodzielnie za pomocą zwykłego smartfona.
Należy do urządzeń klasy AC1200, które mogą zapewnić wysoką teoretyczną szybkość bezprzewodowego przesyłania danych (do 300 Mb/s w zakresie 2,4 GHz i do 867 Mb/s w zakresie częstotliwości 5 GHz). Bezprzewodowy system kratowy TP-LINK Deco E4 (2-pak) jest pozycjonowany jako produkt w średniej cenie, przeznaczony do obsługi dużych 3-6 pokojowych mieszkań o skomplikowanych układach oraz domów jednorodzinnych o odpowiedniej powierzchni.
Dzięki poprawnemu rozmieszczeniu bloków tego systemu można całkowicie rozwiązać problem miejsc słabego odbioru lub „martwych” stref, a także radykalnie poprawić stabilność połączeń bezprzewodowych. Osobno warto wspomnieć o braku operacji układania kabli, które mogą naruszyć estetyczną integralność napraw kosmetycznych. W razie potrzeby taki bezprzewodowy system mesh można w łatwy sposób rozbudować kupując dodatkowe elementy (łączna liczba aktywnych bloków może sięgać 100 szt.).
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TP-LINK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TP-LINK.
Kup TP-LINK Deco E4 (2-pack)
Wszystkie ceny 29 →WIFI TP-LINK DECO E4 2-pak Deco E4 2 szt Deco E4(2-Pack) | 249 zł |
TP-Link Deco E4 (2-Pack) AC1200 Whole Home Mesh Wi-Fi System - Mesh router | 330 zł |
TP-LINK Zestaw routerów Mesh AC1200 Deco E4 (2-pak) KMTPLRXWA000033 | 294 zł |
Zestaw routerów Mesh AC1200 TP-LINK Deco E4, 2 szt. | 290 zł |
TP-Link Deco E4 (2-Pack) NET-WLRD-TPL-191 | 319 zł |
Modyfikacje TP-LINK Deco E4 (2-pack)
Ceny na TP-LINK Deco E4 (2-pack) |
---|---|---|---|---|
TP-LINK Deco E4 (1-pack) | od 155 zł | 20 oferty | ||
TP-LINK Deco E4 (2-pack) | od 249 zł | 31 oferta | ||
TP-LINK Deco E4 (3-pack) | od 419 zł | 13 oferty |