System MESH TP-LINK Deco S7 (2-pack)
Zdjęcia 8 |
TP-LINK Deco S7 (2-pack)
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 3 porty, 1 Gb/s, tak WAN/LAN
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
2.4 GHz:600 Mb/s
5 GHz:1300 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 23 dBm, 3 antena(y), niewymienne
Zużycie 15,7 W jest wskazane dla wersji amerykańskiej.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Deco S7 (2-pack)
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TP-LINK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TP-LINK.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TP-LINK Deco S7 (2-pack)
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TP-LINK System WiFi Deco S7(2-pak) AC1900 KMTPLRXWX000039 | 425 zł |
Router TP-LINK Deco S7 (2 szt.) | 425 zł |
TP-LINK System WiFi Deco S7(2-pak) AC1900 123822 | 425 zł |
Router TP-LINK Deco S7 (2 szt.) DECO S7(2-PACK) | 429 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje TP-LINK Deco S7 (2-pack)
Ceny na TP-LINK Deco S7 (2-pack) |
---|---|---|---|---|
TP-LINK Deco S7 (1-pack) | od 217 zł | 12 oferty | ||
TP-LINK Deco S7 (2-pack) | od 422 zł | 13 oferty | ||
TP-LINK Deco S7 (3-pack) | od 549 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →