Karta sieciowa TP-LINK Archer T2U Plus
Wideo 12Zdjęcia 6 |
Dwuzakresowy bezprzewodowy adapter Wi-Fi z interfejsem USB i obsługą szerokiego zakresu standardów transmisji danych „bezprzewodowo” 802.11a / b / g / n / ac. Składa się z kompaktowej obudowy, połączonej ze złączem USB i dość wysoką anteną obrotową, której położenie można regulować w dwóch płaszczyznach, aby poprawić jakość komunikacji z routerem. To dzięki tej antenie bezprzewodowy adapter TP-LINK Archer T2U zapewnia bardziej niezawodny odbiór / transmisję sygnału Wi-Fi w trudnych warunkach niż małe urządzenia z wbudowaną anteną.
Producent pozycjonuje jako niedrogi produkt w podstawowej półki cenowej. Zalecany do użytku w komputerach PC, systemach HTPC i laptopach pracujących w środowiskach o zwiększonych zakłóceniach, dużej odległości od punktu dostępowego i innych podobnych sytuacjach. Pomoże, jeśli nie można ułożyć kabla sieciowego. Dzięki wydajnemu chipsetowi ze wsparciem dla technologii TurboQAM (modulacja 256-QAM) jest w stanie zapewnić prędkości połączeń do 200 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i do 433 Mb/s w paśmie 5 GHz. Taka charakterystyka prędkości wystarcza do rozwiązania szerokiego zakresu codziennych i najbardziej profesjonalnych zadań (w tym transmisji strumieniowego przesyłania wysokiej jakości treści wideo, IPTV, gier online, aplikacji internetowych, usług w chmurze itp.).
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TP-LINK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TP-LINK.
Kup TP-LINK Archer T2U Plus
Wszystkie ceny 26 →TP LINK Bezprzewodowa karta sieciowa TP-LINK Archer T2U Plus Czarny | 80 zł |
TP-LINK Karta sieciowa Archer T2U Plus USB WiFi AC600 NKTPLWACU000009 | 63 zł |
Karta sieciowa TP-LINK Archer T2U Plus | 80 zł |
TP-Link Archer T2U Plus NET-WLK-TPL-070 | 77 zł |
TP-LINK Karta sieciowa Archer T2U Plus USB WiFi AC600 49248 | 73 zł |