Роутер TP-LINK Archer MR600
Відео 22Фото 18 |
Високопродуктивний стаціонарний маршрутизатор (роутер) з вбудованим 3G/4G(LTE)-модемом, який має слот для установки sim-карти. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії для організації підключення до глобальної мережі заміського офісу, приватного будинку або іншого об'єкту, позбавленого можливості підключення кабелем. Вбудований модем підтримує повний спектр 3G/4G-технологій, використовуваних у мережах вітчизняних операторів стільникового зв'язку.
Крім цього можливе використання стандартного Gigabit Ethernet WAN-з'єднання з мережею провайдера на швидкості до 1000 Мбіт/с. Важливою особливістю роутера TP-LINK Archer MR600 є підтримка технології TP-Link OneMesh, що дозволяє створювати єдині, т. зв. «безшовні» мережі з декількома пристроями. Ця модель обладнана двома зовнішніми антенами для роботи в 3G/4G-мережах і трьома внутрішніми для підтримки Wi-Fi з'єднань стандартів 802.11 a/b/g/n/ас.
За твердженням виробника, забезпечується прийом даних з мережі зі значною швидкістю до 300/150 Мбіт/с (4G+ Cat6/4G LTE) і до 42 Мбіт/с в режимі 3G+ (HSPA). Швидкість Wi-Fi-з'єднань в діапазоні 2,4 ГГц може досягати 300 Мбіт/с, а при використанні частот 5 ГГц — до 867 Мбіт/с. Цього цілком достатньо для вирішення будь-яких побутових і стандартних офісних завдань, включаючи прийом-передачу потокового відео UltraHD-роздільної здатності, роботу будь-яких web-додатків і хмарних сервісів, мережевий геймінг і перегляд IPTV.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TP-LINK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TP-LINK.
Купити TP-LINK Archer MR600
Усі ціни 35 →TP-Link Archer MR600 4G+ Cat6 AC1200 Wireless Dual Band Gigabit Router - 4 | 563 zł |
TP-LINK Router MR600 4G+ LTE cat. 6 WiFi AC1200 LAN/WAN-1Gb KMTPLRGSM00001 | 600 zł |
Tp-Link Router 4G+ Lte Archer Mr600 Wi-Fi Ac1200 | 643 zł |
TP-Link Archer MR600 NET-4G-TPL-028 | 549 zł |
Router TP-LINK Archer MR600 4G+ LTE | 549 zł |
При розгортанні Wi-Fi мережі часто хочеться мати резерв на випадок перебоїв з основним інтернетом від кабельного провайдера надання послуг. Таку можливість люб'язно надає дводіапазонний роутер TP-LINK Archer MR600 із вбудованим слотом для SIM-картки.
Швидкий мобільний інтернет
Пристрій виконаний у звичному форм-факторі з двома «ріжками» зовнішніх антен для прийому сигналу мобільного оператора. Для обслуговування локальної мережі моделі задіяні вбудовані антени. Роутер підтримує роботу в мережах 4G+ Cat6 з максимальною швидкістю завантаження до 300 Мбіт/сек та пропускною здатністю до 50 Мбіт/сек на надсилання даних. Через кабельне підключення WAN-з'єднання з мережею провайдера здійснюється на швидкості до 1 Гбіт/с.
Два діапазони частот
У діапазоні 2.4 ГГц бездротовий маршрутизатор забезпечує швидкість обміну даними до 300 Мбіт/с, а на частоті 5 ГГц, що несе, - до 867 Мбіт/с. Цих показників цілком достатньо для комфортної трансляції потокового 4К-відео, мережевого геймінгу, швидкого завантаження файлів великого розміру. У меню керування роутером через веб-інтерфейс або мобільний додаток є гостьові мережі, батьківський контроль, QoS, VPN, IPTV, розгорнута статистика споживання трафіку та набір інших функцій.
Безшовні мережі
Важлива риса характеру TP-LINK Archer MR600 – підтримка технології OneMesh, яка спрямована на створення єдиних безшовних мереж доступу з непомітним перемиканням між ланками Wi-Fi мережі. Не тішить модель хіба що великою кількістю глянцю - на блискучому верхньому майданчику пристрою видно пил і дрібні подряпини, через що роутер швидше втрачає презентабельний вигляд. Втім, це аж ніяк не впливає на продуктивність бездротового маршрутизатора.