Wi-Fi-адаптер TP-LINK Archer TX20U Plus
Відео 10Фото 4 |
TP-LINK Archer TX20U Plus
Підключення:USB 3.2 gen1
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:574 Мбіт/с
5 ГГц:1201 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 19 dBm, 2 антен(и), незнімні
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики Archer TX20U Plus
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TP-LINK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TP-LINK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TP-LINK Archer TX20U Plus
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tp-Link Archer Plus TX20U Router Czarny 84 x 156 x 19 cm Archer TX20U Plus | 120 zł |
TP-Link Archer TX20U Plus AX1800 Dual Antennas High Gain Wireless USB Adap | 163 zł |
TP-LINK Karta sieciowa USB Archer TX20U Plus AX1800 NKTPLWWU0000000 | 155 zł |
TP-LINK Karta sieciowa USB Archer TX20U Plus AX1800 108915 | 163 zł |
TP-LINK Karta sieciowa USB Archer TX20U Plus AX1800 108915 | 155 zł |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →