Wi-Fi-адаптер TP-LINK Archer TX55E
Відео 1Фото 3 |
TP-LINK Archer TX55E
Підключення:PCI-E
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:574 Мбіт/с
5 ГГц:2402 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 23 dBm, 2 антен(и), знімні
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики Archer TX55E
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TP-LINK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TP-LINK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TP-LINK Archer TX55E
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TP-Link Archer TX55E AX3000 dwuzakresowy Wi-Fi 6 | 139 zł |
TP-LINK Archer TX55E | 182 zł |
TP-Link Archer TX55E AX3000 Wi-Fi 6 Bluetooth 5.2 PCIe Adapter | 151 zł |
Karta sieciowa TP-LINK TX55E | 139 zł |
Karta sieciowa TP-LINK TX55E | 139 zł |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →