Karta sieciowa TP-LINK Archer TX55E
Wideo 1Zdjęcia 3 |
TP-LINK Archer TX55E
Podłączenie:PCI-E
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 GHz:574 Mb/s
5 GHz:2402 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 23 dBm, 2 antena(y), zdejmowane
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Archer TX55E
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TP-LINK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TP-LINK.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TP-LINK Archer TX55E
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TP-Link Archer TX55E AX3000 dwuzakresowy Wi-Fi 6 | 139 zł |
TP-LINK Archer TX55E | 182 zł |
TP-Link Archer TX55E AX3000 Wi-Fi 6 Bluetooth 5.2 PCIe Adapter | 179 zł |
Karta sieciowa TP-LINK TX55E | 142 zł |
Karta sieciowa TP-LINK TX55E | 142 zł |
pokaż 15 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →