Wzmacniacz Wi-Fi TP-LINK RE190
Wideo 8Zdjęcia 4 |
Stylowy, kompaktowy i funkcjonalny dwuzakresowy wzmacniacz sygnału Wi-Fi klasy AC750 (repeater) z wbudowaną wtyczką zasilania i obsługą bezprzewodowych sieci Wi-Fi 5. obszar tj. w sytuacjach, gdy ze względu na duże odległości lub różne przeszkody moc głównego routera Wi-Fi jest niewystarczająca. Pomoże w sytuacjach, gdy ułożenie kabla LAN jest trudne lub niemożliwe. Aby poprawić jakość odbioru i zwiększyć obsługiwany obszar, repeater sygnału Wi-Fi TP-LINK RE190 został wyposażony w trzy dookólne anteny wewnętrzne i nadajnik 20 dBm.
Według producenta urządzenie zapewnia teoretyczną prędkość połączenia do 300 Mb/s w zakresie 2,4 GHz i do 433 Mb/s w zakresie 5 GHz. W każdym razie wydajność jest wystarczająca do odbierania / przesyłania strumieniowego wideo i transmisji IPTV w rozdzielczości FullHD, wygodnego surfowania i grania, wideokonferencji, klientów usług w chmurze i innych typowych zadań domowych / biurowych. Repeater jest wyposażony w czytelny wskaźnik LED, obsługuje wszystkie niezbędne standardy bezpieczeństwa i jest niezwykle łatwy w konfiguracji.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TP-LINK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TP-LINK.
Kup TP-LINK RE190
Wszystkie ceny 26 →Tp-Link AC750 RE190 Wzmacniacz Sygnału 750Mbit/s Biały | 79 zł |
TP-Link RE190 AC750 Wi-Fi Range Extender | 111 zł |
TP-LINK Wzmacniacz RE190 Repeater Wifi AC750 KMTPLRW00000013 | 110 zł |
Ścienny TP-Link RE190 NET-WLAP-TPL-093 | 110 zł |
Wzmacniacz sieci TP-LINK RE190 | 109 zł |