Karta sieciowa TP-LINK Archer T3U Plus
Wideo 15Zdjęcia 3 |
Pełnoprawne urządzenie klienckie obsługujące standard bezprzewodowy Wi-Fi 5, wykonane w formie pendrive'a USB. Model posiada dużą obrotową antenę dookólną wzmacniającą sygnał i obsługuje technologię wielostrumieniowej transmisji danych MU-MIMO. Połączenia bezprzewodowe można tworzyć z maksymalną teoretyczną przepustowością do 400 Mb/s na częstotliwości nośnej 2,4 GHz i do 867 Mb/s w paśmie 5 GHz.
Przy umiarkowanych odległościach od routera Wi-Fi lub punktu dostępowego TP-LINK Archer T3U Plus pozwala wyeliminować układanie kabli i zastąpić przewodowe połączenie sieciowe klasy Fast Ethernet. Możliwości prędkościowe modelu są wystarczające do oglądania filmów online, grania w gry komputerowe, pobierania dużych plików, uczestniczenia w wideokonferencjach itp. Pendrive Wi-Fi jest podłączony poprzez interfejs USB 3.2 gen1. Model jest w pełni kompatybilny z systemami operacyjnymi Windows (od wersji XP do najnowszej 11. edycji) oraz macOS.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TP-LINK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TP-LINK.
Kup TP-LINK Archer T3U Plus
Wszystkie ceny 30 →TP-LINK Archer T3U Plus | 71 zł |
TP-LINK Karta sieciowa Archer T3U Plus USB AC1300 NKTPLWACU000010 | 73 zł |
TP-Link Archer T3U plus NET-WLK-TPL-076 | 76 zł |
Karta sieciowa TP-LINK Archer T3U Plus | 80 zł |
TP-LINK Karta sieciowa Archer T3U Plus USB AC1300 52564 | 86 zł |