Router TP-LINK Archer C6
Wideo 43Zdjęcia 16 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TP-LINK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TP-LINK.
Kup TP-LINK Archer C6
Wszystkie ceny 42 →TP-Link Archer C6 Dualband Gigabit router Wi-Fi 867 Mbit/s 5 GHz 300 Mbit/ | 150 zł |
TP-Link Archer C6 AC1200 Wireless MU-MIMO Gigabit Router - Wireless router | 221 zł |
TP-LINK Router Archer C6 AC1200 4LAN 1WAN KMTPLRXWA000055 | 163 zł |
Router TP-LINK Archer C6 V2 | 200 zł |
TP-Link Archer C6 NET-WLRD-TPL-181 | 150 zł |
Portfolio produktów TP-LINK obejmuje routery bezprzewodowe do wyboru, do koloru i do grubości portfela. Jedną z trafnych propozycji marki na pokrycie mieszkania o średniej i dużej „kwadraturze” jest elegancki router o nazwie Archer C6.
„Prędkość lotu”
Ten model jest odpowiednim wyborem dla użytkowników o skromnym budżecie. Router nadaje Wi-Fi w zakresie 802.11ac, oferując dwa pasma transmisji: do 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i do 867 Mb/s w paśmie 5 GHz. Aby wzmocnić sygnał, router jest wyposażony w cztery zewnętrzne anteny nieodłączane i jedną antenę wewnętrzną. Model posiada standardowy zestaw portów: jednen WAN i cztery gigabitowe LAN.
Zaawansowana funkcjonalność
Jak na „mieszkańca” domu, TP-LINK Archer C6 posiada bardzo zaawansowaną funkcjonalność. Przekłada się to na obsługę technologii MU-MIMO z funkcją Beamforming, która umożliwia jednoczesną transmisję danych do wielu podłączonych urządzeń i optymalizuje zasięg sieci bezprzewodowej w oparciu o lokalizacje klientów. Router jest konfigurowany i sterowany przez interfejs WWW pod adresem 192.168.0.1 oraz przez aplikację mobilną TP-Link Tether.
Od strony estetycznej
Potęguje przyjemne wrażenie od modelu stylowy design z wytłoczonym wzorem na górnym panelu. Jedynym „ale” jest to, że kurz aktywnie się na nim osiada. Jednak nikt nie odwołał sprzątania w mieszkaniu, a jeśli robisz to regularnie, router przez długi czas będzie cieszyć oko, jednocześnie dystrybuując szybki Internet do podłączonych urządzeń bez najmniejszych opóźnień w pracy.