Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Мережеве обладнання   /   Wi-Fi обладнання   /   Cudy

Роутер Cudy WR1300

Фото - Wi-Fi адаптер Cudy WR1300
Фото 4
в списокмої списки
Cudy WR1300
Тип:роутер
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 4 порти, 1 Гбіт/с
Wi-Fi:Wi-Fi 5 (AC)
2.4 ГГц:300 Мбіт/с
5 ГГц:867 Мбіт/с
Антени і сигнал:23 dBm, 4 антен(и), незнімні
Всі характеристики
Характеристики WR1300
Колір
Тип пристроюроутер
Вхід даних (WAN-port)Ethernet (RJ45)
Бездротове з'єднання Wi-Fi
Стандарти Wi-FiWi-Fi 3 (802.11g)
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Частотний діапазон2.4 ГГц
5 ГГц
Діапазони роботидводіапазонний (2.4 ГГц та 5 ГГц)
Макс. швидкість при 2.4 ГГц300 Мбіт/с
Макс. швидкість при 5 ГГц867 Мбіт/с
Підключення LAN
WAN1 порт
1 Гбіт/с
LAN4 порти
1 Гбіт/с
Антена і передавач
Wi-Fi антен4 шт.
Тип антензовнішня
Коефіцієнт підсилення5 dBi
Потужність передавача23 dBm / FCC 30 dBm /
Потужність сигналу 2.4 ГГц20 dBm / FCC 30 dBm /
Потужність сигналу 5 ГГц23 dBm / FCC 30 dBm /
Апаратна частина
Кількість ядер2
Оперативна пам'ять128 МБ / DDR3 /
Flash-пам'ять16 МБ
Функції
Функції та можливостіNAT
репітер
режим MESH
Beamforming
ДодатковоDHCP-сервер
підтримка VPN
підтримка DDNS
підтримка DMZ
Безпека
Стандарти безпекиWPA
WEP
WPA2
Інше
Габарити205x138x38 мм
Офіційний сайтcudy.com
Дата додавання на E-Katalogлипень 2023
Редактор E-Katalog, Wi-Fi обладнання
Valerii Lenko, відредаговано 12.06.2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cudy 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cudy.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях

Купити Cudy WR1300

Усі ціни 14 →
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.

Cudy WR1300 wireless router - Wireless router Wi-Fi 5

Cudy WR1300 router bezprzewodowy Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) Biały
Proshop.pl
Поскаржитись
159 

Cudy WR1300 AC1200 Biały

Anteny:antena zewnętrzna;Częstotliwość pracy:2.4/5 Ghz DualBand;Funkcje:VPN, obsługa WPS;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:biały;Li... щеczba portów LAN:4;Liczba portów USB:0;Liczba portów WAN:1;Liczba pozostałych portów:0;Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej:1200 Mbps;Maksymalna prędkość dla 2,4 GHz:300 Mbps;Maksymalna prędkość dla 5 GHz:867 Mbps;Możliwość podłączenia anteny zewnętrznej:nie;Obsługa WiFi:tak;Porty LAN:10/100/1000;Porty lan (typ):RJ45;Porty wan (typ):RJ45;Przeznaczenie:xDSL;Przeznaczenie:xDSL (telewizja kablowa, sieci lokalne);Przeznaczenie do:xDSL;QoS:tak;QoS:tak;Rodzaj urządzenia:router bezprzewodowy;Standard bezprzewodowy:1,2 (Gbps) - 802.11ac;Standard bezprzewodowy:300 + 867 (Mbps) - 802.11ac;Standard WiFi:WiFi 5 - 802.11ac;Typ gwarancji:standardowa;Vpn:tak;Wersja urządzenia:Podany router występuje w różnych wersjach, które nieznacznie mogą różnić się parametrami. Wersje routerów są wysyłane losowo.;Wymiary:205 x 138 x 38 mm;Zapora ogniowa:tak;Zapora ogniowa:tak;Zarządzanie:przeglądarka WWW;Złącza:LAN x4, LAN/WAN x1;Złącze USB:nie...
RTV Euro AGD
Поскаржитись
110 

Cudy Wr1300 Wireless Router Przezroczysty One Size / EU Plug 220V

Wtyczka EUSpecyfikacje:Połączenie WAN:- Ethernet WAN: Tak.- Typ połączenia WAN: RJ-45 Wireless LAN.Funkcje:- Pasmo Wi-Fi: Dua... щеl Band (2.4 GHz / 5 GHz).- Standard Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac).- Szybkość transferu danych WLAN (maks.): 867 Mbit/s.- Standardy Wi-Fi: 802.11a, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac).- Szybkość transferu danych WLAN (pierwsze pasmo): 300 Mbit/s.- Szybkość transferu danych WLAN (drugie pasmo): 867 Mbit/s.Połączenie:- Ethernet: Tak.- Typ interfejsu Ethernet LAN: Gigabit Ethernet.- Ethernet LAN, szybkość transferu danych: 10, 100, 1000 Mbit/s.- Przekierowanie portów: Tak.- Wyzwalanie portów: Tak.- Dynamiczny DNS: Tak.- Radio bezprzewodowe: Tak.-
tradeinn.com
Доставка: по Польщі
Поскаржитись
125 

Cudy WR1300 access point router WiFi 2.4/5GHz AC1200 Mesh Gigabit 5xGE Vlan

Allegro
Доставка: по Польщі
Поскаржитись
110 

Router Cudy WR1300

Morele.net
Доставка: по Польщі
Поскаржитись
103 
ще 9 пропозицій

Динаміка цін на Cudy WR1300

  • Мінімальна
  • Середня
  • Максимальна