ADSL роутер TP-LINK Archer VR2100v
Відео 1Фото 6 |
TP-LINK Archer VR2100v
WAN:Ethernet, ADSL, 4G LTE через USB, 3G через USB
Підключення:LAN 4 порти, 1 Гбіт/сек, є WAN/LAN
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
2.4 ГГц:300 Мбіт/с
5 ГГц:1733 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 23 dBm, 4 антен(и), незнімні
3x RJ-11 порту: DSL та 2 для підключення телефонії.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики Archer VR2100v
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TP-LINK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TP-LINK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TP-LINK Archer VR2100v
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TP-LINK Router/modem Archer VR2100vDE ARCHERVR2100VDE | 447 zł |
Router TP-Link Archer VR2100v | 742 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! TP-Link Archer VR2100v - PACZKOMAT, POCZTA, KURIER | 722 zł |
Tp-link Archer Vr2100v Router Posrebrzany | 913 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →