Router ADSL TP-LINK Archer VR2100v
Wideo 1Zdjęcia 6 |
TP-LINK Archer VR2100v
WAN:Ethernet, ADSL, 4G LTE przez USB, 3G przez USB
Podłączenie:LAN 4 porty, 1 Gb/s, tak WAN/LAN
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
2.4 GHz:300 Mb/s
5 GHz:1733 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 23 dBm, 4 antena(y), niewymienne
3x porty RJ-11: DSL i 2 do podłączenia telefonii.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Archer VR2100v
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TP-LINK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TP-LINK.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TP-LINK Archer VR2100v
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TP-LINK Router/modem Archer VR2100vDE ARCHERVR2100VDE | 477 zł |
Router TP-Link Archer VR2100v | 742 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! TP-Link Archer VR2100v - PACZKOMAT, POCZTA, KURIER | 722 zł |
Tp-link Archer Vr2100v Router Posrebrzany | 913 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →