Router TP-LINK Archer C80
Wideo 13Zdjęcia 9 |
Wydajny i funkcjonalny dwupasmowy router bezprzewodowy klasy AC1900, w pełni obsługujący standard Wi-Fi 5 i wyposażony w cztery anteny zapewniające najwyższą jakość pokrycia. Producent pozycjonuje go jako produkt ze średniej półki cenowej przeznaczony do budowy szybkiej infrastruktury Wi-Fi w jedno-/dwu-/trzypokojowym mieszkaniu, małym domu lub małym biurze (do 4 stacjonarnych komputerów).
Szybki port Gigabit Ethernet WAN pomoże Ci wykorzystać potencjał gigabitowej łączności z siecią kablową Twojego dostawcy. Oprócz funkcji routera, router bezprzewodowy TP-LINK Archer C80 może pełnić rolę punktu dostępowego. Dzięki wydajnej platformie sprzętowej opartej na procesorze Mediatek i obsłudze technologii wielostrumieniowego przesyłania danych MIMO 3x3, deklarowana wysoka teoretyczna prędkość transmisji danych.
W paśmie 2,4 GHz osiąga 600 Mb/s, przy 5 GHz - do 1300 Mb/s. Cztery porty Gigabit Ethernet LAN umożliwiają utworzenie małej i szybkiej sieci LAN o przepustowości do 1 Gb/s. Przetwarzanie ruchu VPN i routing strumieni transmisji IPTV jest poprawnie obsługiwane. Zapewnione jest pełne działanie aktualnych protokołów bezpieczeństwa i szyfrowanie ruchu. Łatwy w początkowej konfiguracji, którą przeprowadza się za pomocą smartfona.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TP-LINK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TP-LINK.
Kup TP-LINK Archer C80
Wszystkie ceny 29 →TP-Link Archer C80 AC1900 - Wireless router Wi-Fi 5 | 221 zł |
TP-LINK Router Archer C80 AC1900 1WAN 4LAN KMTPLRXWA000041 | 195 zł |
TP-Link Archer C80 NET-WLRD-TPL-227 | 200 zł |
Router TP-LINK Archer C80 | 190 zł |
TP-LINK Router Archer C80 AC1900 1WAN 4LAN 52549 | 195 zł |