Karta sieciowa TP-LINK Archer T3U Nano
Zdjęcia 5 |
TP-LINK Archer T3U Nano
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
2.4 GHz:400 Mb/s
5 GHz:867 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, niewymienne
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Archer T3U Nano
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TP-LINK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TP-LINK.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TP-LINK Archer T3U Nano
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TP-Link Archer T3U Nano AC1300 Nano Wireless MU-MIMO USB Adapter | 83 zł |
TP-LINK Karta sieciowa Archer T3U Nano USB AC1300 NKTPLWACU000013 | 69 zł |
Karta sieciowa TP-LINK Archer T3U Nano | 80 zł |
TP-LINK Karta sieciowa Archer T3U Nano USB AC1300 100416 | 81 zł |
Karta sieciowa TP-LINK Archer T3U Nano | 80 zł |
pokaż 18 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →