System MESH TP-LINK Deco X50-4G
Wideo 1Zdjęcia 3 |
TP-LINK Deco X50-4G
WAN:Ethernet, karta SIM
Podłączenie:LAN 3 porty, 1 Gb/s, tak WAN/LAN
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 GHz:574 Mb/s
5 GHz:2402 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 23 dBm, 2 antena(y), niewymienne
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Deco X50-4G
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TP-LINK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TP-LINK.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TP-LINK Deco X50-4G
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TP-Link Smart Home Deco X50-4G 1 opakowanie Deco X50-4G(1-pack) | 869 zł |
TP-Link Deco X50-4G 4G+ AX3000 Whole Home Mesh WiFi 6 Gateway (1-Pack) - M | 862 zł |
Kompleksowy system Wi-Fi TP-Link Deco X50-4G, LTE Mesh (Deco X50-4G(1-pack | 920 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! TP-Link X50-4G 1-Pack - PACZKOMAT, POCZTA, KURIER | 859 zł |
TP-LINK Deco X50-4G (1-pack) | 909 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →