Router TP-LINK Archer MR600
Wideo 22Zdjęcia 18 |
Wysokowydajny router stacjonarny (router) z wbudowanym modemem 3G / 4G (LTE), który posiada slot do instalacji karty SIM. Jest pozycjonowany jako produkt z wyższej półki cenowej do organizacji połączenia z globalną siecią biura na wsi, domu prywatnego lub innego obiektu pozbawionego możliwości połączenia kablowego. Wbudowany modem obsługuje pełen zakres technologii 3G / 4G stosowanych w sieciach krajowych operatorów telefonii komórkowej.
Dodatkowo istnieje możliwość wykorzystania standardowego połączenia Gigabit Ethernet WAN z siecią dostawcy przy prędkościach do 1000 Mb/s. Istotną cechą routera TP-LINK Archer MR600 jest obsługa technologii TP-Link OneMesh, która umożliwia tworzenie ujednoliconych tzw. „Bezproblemowe” sieci z wieloma urządzeniami. Model ten wyposażony jest w dwie anteny zewnętrzne do pracy w sieciach 3G / 4G oraz trzy wewnętrzne do obsługi połączeń Wi-Fi w standardzie 802.11a / b / g / n / ac.
Według producenta zapewnia odbiór danych z sieci komórkowej z imponującą prędkością do 300/150 Mbit/s (4G + Cat6 / 4G LTE) oraz do 42 Mb/s w trybie 3G + (HSPA). Szybkość połączeń Wi-Fi w paśmie 2,4 GHz może sięgać 300 Mb/s, a przy wykorzystaniu częstotliwości 5 GHz - nawet 867 Mb/s. To wystarcza do rozwiązywania wszelkich codziennych i standardowych zadań biurowych, w tym odbierania i przesyłania strumieniowego wideo o rozdzielczości UltraHD, obsługi dowolnych aplikacji internetowych i usług w chmurze, gier sieciowych i oglądania telewizji IPTV.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TP-LINK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TP-LINK.
Kup TP-LINK Archer MR600
Wszystkie ceny 32 →TP-LINK Router MR600 4G+ LTE cat. 6 WiFi AC1200 LAN/WAN-1Gb KMTPLRGSM00001 | 600 zł |
Router TP-LINK Archer MR600 4G+ LTE | 549 zł |
TP-Link Archer MR600 NET-4G-TPL-028 | 549 zł |
TP-LINK Router MR600 4G+ LTE cat. 6 WiFi AC1200 LAN/WAN-1Gb 49092 | 600 zł |
TP-LINK TP-Link Archer MR600 | Router LTE | AC1200 Dual Band, LTE CAT6, 4x | 685 zł |
Podczas wdrażania sieci Wi-Fi często pożądane jest posiadanie rezerwy na wypadek przerw w głównym Internecie od dostawcy usług kablowych. Taką możliwość daje nam dwuzakresowy router TP-LINK Archer MR600 z wbudowanym gniazdem na kartę SIM.
Szybki mobilny internet
Urządzenie jest wykonane w zwykłej obudowie z dwoma „rogami” anten zewnętrznych do odbioru sygnału od operatora komórkowego. W modelu zastosowano wbudowane anteny do obsługi sieci lokalnej. Router obsługuje sieci 4G + Cat6 z maksymalną prędkością pobierania do 300 Mb/s i przepustowością do 50 Mb/s do wysyłania danych. Poprzez połączenie kablowe połączenie WAN z siecią dostawcy odbywa się z prędkością do 1 Gb/s.
Dwa pasma częstotliwości
W paśmie 2,4 GHz router bezprzewodowy zapewnia szybkość wymiany danych do 300 Mb/s, a przy częstotliwości nośnej 5 GHz - do 867 Mb/s. Te wskaźniki wystarczają do wygodnego nadawania strumieniowego wideo 4K, gier sieciowych, szybkiego pobierania dużych plików. Menu sterowania routerem za pośrednictwem interfejsu internetowego lub aplikacji mobilnej zawiera sieci gości, kontrolę rodzicielską, QoS, VPN, IPTV, szczegółowe statystyki zużycia ruchu i zestaw innych funkcji.
Bezproblemowe sieci
Ważną cechą TP-LINK Archer MR600 jest obsługa technologii OneMesh, która ma na celu tworzenie pojedynczych, sieci kratowych z niezauważalnym przełączaniem pomiędzy łączami sieci Wi-Fi. Model nie cieszy się chyba tylko obfitością połysku – na błyszczącej górnej platformie urządzenia widać kurz i drobne rysy, przez co router szybko traci swój reprezentacyjny wygląd. Nie wpływa to jednak w żaden sposób na działanie routera bezprzewodowego.