Karta sieciowa TP-LINK Archer T4U Plus
Wideo 11Zdjęcia 7 |
Stylowy, stosunkowo kompaktowy i wydajny dwuzakresowy bezprzewodowy adapter Wi-Fi klasy AC1300 w obudowie typu desktop z dwiema antenami i szybkim połączeniem przewodowym USB 3.2 Gen1. Jest to pełnoprawne urządzenie klienckie z obsługą standardu bezprzewodowego Wi-Fi 5. Jest pozycjonowane jako produkt w średniej cenie, przeznaczony do użytku w komputerach osobistych, laptopach i multimedialnych systemach HTPC.
W przeciwieństwie do tańszych adapterów jednopasmowych zapewnia znacznie wyższe szybkości przesyłania danych użytkownika. Ma stosunkowo niewielkie gabaryty i jest wyposażony w dwie obrotowe (w dwóch płaszczyznach) anteny dwuzakresowe o zysku 5 dBi. W umiarkowanych odległościach od routera Wi-Fi lub punktu dostępowego adapter USB TP-LINK T4U Plus eliminuje potrzebę prowadzenia kabli i może zastąpić przewodowe połączenie sieciowe na poziomie Gigabit Ethernet.
Obsługuje technologię wielostrumieniowej transmisji danych MU-MIMO 2x2, zdolną do tworzenia połączeń o teoretycznej przepustowości do 400 Mbps (2,4 GHz) lub 867 Mbps (5 GHz). Praktyczna prędkość przesyłania danych jest wystarczająca do wygodnego surfowania, oglądania strumieniowego wideo w jakości 4K, gier sieciowych, szybkiego pobierania dużych plików i udziału w wideokonferencjach.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TP-LINK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TP-LINK.
Kup TP-LINK Archer T4U Plus
Wszystkie ceny 27 →TP-Link Archer T4U Plus AC1300 Dual Antennas High-Gain Wireless USB Adapte | 139 zł |
TP-LINK Karta sieciowa Archer T4U Plus USB AC1300 NKTPLWACU000011 | 116 zł |
Tp-Link Archer T4U Plus | 118 zł |
TP-Link Archer T4U Plus NET-WLK-TPL-084 | 130 zł |
Karta sieciowa TP-LINK Archer T4U Plus | 116 zł |