Router TP-LINK Archer C64
Wideo 18Zdjęcia 13 |
Wydajny, uniwersalny, dwuzakresowy router bezprzewodowy klasy AC1200, obsługujący standard Wi-Fi 5 i wyposażony w cztery anteny, aby stworzyć imponujący obszar wysokiej jakości zasięgu Wi-Fi. Producent pozycjonuje go jako przystępny cenowo model przeznaczony do budowy szybkiej sieci bezprzewodowej i kablowej w mieszkaniu jedno/dwu/trzypokojowym, małym prywatnym domu lub małym biurze (do 4 stacjonarnych komputerów).
Szybki port WAN Gigabit Ethernet pozwala w pełni wykorzystać potencjał gigabitowej łączności downlink dostawcy. Ponadto bezprzewodowy router TP-LINK Archer C64 może pełnić rolę pełnoprawnego punktu dostępowego. Szybka platforma sprzętowa oparta na procesorze Mediatek MT7626 z technologią wielostrumieniową MIMO 2T2R (2x2) zapewnia imponującą teoretyczną prędkość przesyłania danych (w paśmie 2,4 GHz osiąga 300 Mb/s, przy 5 GHz - do 867 Mb/s). Router wyposażony jest w cztery porty LAN klasy Gigabit Ethernet, co pozwala na stworzenie małej sieci lokalnej o przepustowości do 1 Gb/s. W pełni obsługuje przetwarzanie ruchu VPN, jest w stanie poprawnie kierować strumienie transmisji IPTV. Zapewnia działanie wszystkich obecnych protokołów bezpieczeństwa (w tym WPA 3) oraz silne szyfrowanie ruchu.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TP-LINK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TP-LINK.
Kup TP-LINK Archer C64
Wszystkie ceny 26 →TP-LINK Router Archer C64 AC1200 1WAN 4LAN KMTPLRXWA000053 | 152 zł |
Router TP-LINK Archer C64 | 149 zł |
TP-Link Archer C64 NET-WLRD-TPL-301 | 160 zł |
TP-LINK Router Archer C64 AC1200 1WAN 4LAN 67748 | 152 zł |
Router TP-LINK Archer C64 | 149 zł |
Porządny router z gigabitowym łączem internetowym nie musi kosztować fortuny. W przystępnej cenie można kupić TP-LINK Archer C64 - model sprawdzi się w mieszkaniu, stosunkowo niewielkim prywatnym domu i biurze klasy SOHO.
Kompaktowy korpus
Urządzenie okazało się bardzo kompaktowe – wymiary jego korpusu to 120x120x28 mm. Tylko cztery niewymienne anteny zwiększają wymiary routera (po dwie na każdy zakres). Model zapewnia przepustowość do 300 Mb/s przy 2,4 GHz i do 800 Mb/s przy częstotliwości nośnej 5 GHz. Współpracuje TP-LINK Archer C64 z Wi-Fi klasy AC1200.
Technologiczne „chipy”
Wszystkie porty i przyciski znajdują się z tyłu obudowy routera - jest to złącze zasilania, jedna sieć WAN, cztery sieci LAN i przycisk WPS / reset. Niestety, wśród interfejsów nie ma portu USB, na co wpływa budżetowa rasa modelu. Ale urządzenie obsługuje MU-MIMO i Beamforming. Pierwsza funkcja rozdziela ruch między klientami, druga przekierowuje sygnał bezprzewodowy do podłączonych urządzeń.
Czynniki pozytywne
Router w pełni obsługuje przetwarzanie ruchu VPN, prawidłowo kieruje strumienie IPTV oraz zapewnia działanie wszystkich aktualnych protokołów bezpieczeństwa (w tym WPA 3). Zarządzanie ustawieniami modelu odbywa się zarówno przez przeglądarkę, jak i przez aplikację mobilną TP-Link Tether. W efekcie Archer C64 przyjemnie zaskakuje wydajnością i szybkością połączenia internetowego.