Karta sieciowa TP-LINK Archer T5E
Wideo 10Zdjęcia 2 |
Wewnętrzna szybka karta sieci bezprzewodowej w standardzie Wi-Fi 5 ze złączem interfejsu PCI-E do instalacji wewnętrznej w płytach głównych komputerów osobistych i stacjach roboczych. Producent pozycjonuje jako produkt ze średniej półki cenowej, zdolny do zapewnienia stabilnego połączenia Wi-Fi między komputerem zdalnym a routerem Wi-Fi lub punktem dostępowym. Dodatkowo obsługiwany jest energooszczędny interfejs Bluetooth 4.2, za pomocą którego można sparować komputer z gadżetami znajdującymi się w odległości do 10 m.
Korzystanie z bezprzewodowego adaptera TP-LINK Archer T5E umożliwia podłączenie komputera do szybka bezprzewodowa sieć domowa lub biurowa bez układania kabla. W przeciwieństwie do tańszych adapterów Wi-Fi w formacie pamięci USB, model ten obsługuje jednoczesną pracę w dwóch pasmach (2,4 / 5 GHz) i jednoczesną wielokanałową technologię przesyłania danych (MIMO 2x2). Zapewnia to teoretyczną maksymalną prędkość połączenia 300 Mb/s (2,4 GHz) lub 867 Mb/s (5 GHz). Rzeczywista maksymalna prędkość przesyłu danych to 100 i 350-400 Mbit / s, co wystarcza do rozwiązania wszelkich zadań domowych i biurowych. Aby poprawić odbiór sygnału Wi-Fi, adapter jest wyposażony w dwie obrotowe anteny.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TP-LINK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TP-LINK.
Kup TP-LINK Archer T5E
Wszystkie ceny 8 →TP-LINK Archer T5E | 144 zł |
TP-Link Archer T5E AC1200 WiFi BT PCI | 155 zł |
Karta sieciowa TP-LINK Archer T5E | 160 zł |
Karta sieciowa TP-LINK Archer T5E | 160 zł |